Odbudowa protetyczna na implancie

Implanty stomatologiczne to rewolucyjne rozwiązanie dla osób z brakującymi zębami, oferując trwałe i naturalnie wyglądające uśmiechy. Jednakże, odbudowa protetyczna na implancie jest kluczowym krokiem w procesie przywracania funkcji żucia oraz estetyki uśmiechu.


Czym jest odbudowa protetyczna na implancie?

Odbudowa protetyczna na implancie to proces mocowania korony, mostu lub protezy na implantach stomatologicznych. Implanty są wszczepiane chirurgicznie do kości szczęki lub żuchwy, a następnie na nich mocuje się elementy protetyczne, które zastępują brakujące zęby. Dzięki temu pacjenci mogą odzyskać pełną funkcję żucia, komfort oraz estetyczny uśmiech.


Zalety odbudowy protetycznej na implancie:

Trwałość:

Implanty stomatologiczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak tytan, co zapewnia im wyjątkową trwałość i odporność na korozję. Odbudowa protetyczna na implancie może przetrwać wiele lat przy odpowiedniej pielęgnacji.

Naturalny wygląd:

Korony, mosty i protezy mocowane na implantach są starannie projektowane i wykonane, aby pasować do naturalnej anatomii jamy ustnej pacjenta. Dzięki temu odbudowa protetyczna na implancie zapewnia estetyczny uśmiech, który wygląda i funkcjonuje jak naturalne zęby.

Stabilność:

Implanty zapewniają stabilną podstawę dla elementów protetycznych, co eliminuje niebezpieczeństwo przesuwania się protezy czy mostu podczas żucia lub mówienia. Pacjenci mogą cieszyć się pełną pewnością siebie i komfortem podczas codziennych czynności.

Ochrona kości:

Implanty nie tylko zastępują brakujące zęby, ale także pomagają w utrzymaniu zdrowej struktury kości szczęki lub żuchwy. Dzięki temu odbudowa protetyczna na implancie może przeciwdziałać utracie kości i zmniejszyć ryzyko dalszej utraty zębów.


Czy odbudowa protetyczna na implancie jest dla Ciebie?

Jeśli masz brakujące zęby lub niezadowalające protezy, odbudowa protetyczna na implancie może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jednakże, każdy przypadek jest inny, dlatego ważne jest skonsultowanie się z doświadczonym stomatologiem, który oceni Twoją sytuację i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.


Przywróć swojemu uśmiechowi pełną funkcję i naturalny wygląd dzięki odbudowie protetycznej na implancie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć drogę do zdrowego i pięknego uśmiechu!

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Napisz lub zadzwoń do naszej recepcji w celu uzyskania informacji.

Legionowo

Chotomów

© 2024 Prodental

Tooth icon