Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna - co i dla kogo?

Jeśli marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu, to zapewne zainteresuje Cię stomatologia estetyczna.

W Klinice Prodental w Legionowie specjaliści oferują wiele rozwiązań, które pomogą poprawić wygląd Twoich zębów i uśmiechu. Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która zajmuje się poprawą wyglądu zębów i uśmiechu. W naszej Klinice doświadczony zespół specjalistów oferuje wiele usług, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony uśmiech.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów w stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Oferujemy nowoczesne metody wybielania, które pozwalają uzyskać biały i lśniący uśmiech. Do wybielania zębów stosowane są m.in. specjalne żele oraz lampy LED, które pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Inną popularną usługą w stomatologii estetycznej jest licowanie zębów. Licówki to cienkie płytki, które nakłada się na zęby, aby poprawić ich kształt, kolor lub położenie. Licówki to idealne rozwiązanie dla osób, które mają zęby skrzywione, nierówne, uszkodzone lub przebarwione.

W Klinice Prodental oferowane są także inne usługi, takie jak implanty, mosty i korony dentystyczne, które pozwalają na uzupełnienie braków w uzębieniu i poprawę estetyki uśmiechu. W ostatnim czasie alternatywną do licówek metodą na poprawę uśmiechu jest bonding. Jest to procedura, podczas której stomatolog nakłada na powierzchnię zęba specjalny materiał kompozytowy, który następnie utwardza za pomocą lampy UV. Bonding jest stosowany do korekty różnego rodzaju niedoskonałości zębów, takich jak nierówności, ubytki, przebarwienia, drobne pęknięcia czy zniekształcenia. Materiał kompozytowy, który jest używany w bondingach, jest w stanie imitować naturalny kolor i strukturę zęba, dzięki czemu uzyskuje się bardzo naturalny efekt. Bondingi są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego uśmiechu, ale nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom, takim jak licówki czy korony. Bondingi dają szybkie rezultaty, co czyni je atrakcyjnym rozwiązaniem dla wielu pacjentów. Jeśli chcesz uzyskać piękny i zdrowy uśmiech, skontaktuj się z Kliniką Prodental w Legionowie. Ich doświadczony zespół specjalistów pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania w zakresie stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów, licówki i wiele innych. Dzięki temu odzyskasz pewność siebie i będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia.

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Napisz lub zadzwoń do naszej recepcji w celu uzyskania informacji.

Legionowo

Chotomów

© 2023 Prodental

Tooth icon